Wielkie Otrzęsiny UEP!

otrzesin

Szukasz idealnego sposobu na rozpoczęcie nowego roku akademickiego? Mamy dla Was doskonałą opcję!

Po niezapomnianej Imprezie Adaptacyjnej w Baker Street, Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu ma przyjemność zaprosić Was na cieszące się ogromnym zainteresowaniem, jedyne, oficjalne WIELKIE OTRZĘSINY Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu! 

Impreza odbędzie się jednocześnie w dwóch doskonałych klubach – 22 oraz Van Diesel. Startujemy w środę, 16. października o godzinie 21:00.

W obu klubach do godziny 23:00 obowiązywać będzie SPECJALNA PROMOCJA dla wszystkich gości. Za wszystko na barze zapłacicie tylko 50% ceny!

O oprawę muzyczną imprezy zadbają znakomici DJ-e, których mieliście okazję posłuchać na wielu imprezach organizowanych przez Parlament. Parkiety wypełni doskonała muzyka taneczna, klasyki oraz oczywiście hity z ADAPTa. Dwóch fotografów zadba o obszerną fotorelację byście mogli powspominać niezapomniane chwile z Otrzęsin 2013.

- WJAZD:
5 oraz 10 PLN w przedsprzedaży oraz 10 PLN na bramce

- PRZEDSPRZEDAŻ:
Stoisko Parlamentu na parterze Budynku Głownego od poniedziałku 14.X do środy 16.X w godzinach 10-15

14.X – 5 PLN
15.X – 10 PLN
16.X – 10 PLN

- PROMOCJA:
W dniach 15.X oraz 16.X możecie kupić 2 bilety za 15 PLN!

+ promocja dla studentów I roku – INFO WKRÓTCE!

— START: ŚRODA, 16.X, 21:00 ! DO ZOBACZENIA NA OTRZĘSINACH! —

By uniknąć oczekiwania w długiej kolejce zalecamy przybycie jak najwcześniej do klubów oraz do zakupienia biletów w przedsprzedaży! Prosimy o przygotowanie w miarę możliwości odliczonej kwoty za bilety.

 

plakat Wielkie Otrzęsiny UEP!

PSUEP na Facebook